skip to Main Content

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 1997/1998 odbył kurs wstępny w Szkole Prawa Francuskiego i Europejskiego pod auspicjami UW oraz Uniwersytetu w Poitiers. W 2004 r. po ukończeniu aplikacji adwokackiej uzyskał wpis na listę adwokatów w Izbie Adwokackiej w Warszawie. W roku 2013/2014 ukończył studia podyplomowe w zakresie prawa nowoczesnych technologii, prowadzone w KSSI PAN.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami adwokackimi oraz w ramach praktyki indywidualnej przede wszystkim obsługując przedsiębiorców, wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby fizyczne. Posiada istotne doświadczenie w zakresie problematyki na styku zagadnień budowalnych, działalności deweloperskiej, sporów pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego oraz funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych.

Z naszą Kancelarią współpracuje od 2018 r. Zajmuje się prawem nieruchomości, projektowaniem i opiniowaniem umów, reprezentacją w sporach cywilnych przed sądami powszechnymi, doradztwem z zakresu spraw pracowniczych. Prowadzi także sprawy karne.

Języki obce: angielski

Back To Top