skip to Main Content
Kamienica przy Żurawiej 45 w Warszawie, w której znajduje się nasza kancelaria
Kamienica przy Żurawiej 45 w Warszawie, w której znajduje się nasza kancelaria

Jesteśmy niezależną firmą prawniczą, obecną na rynku od 1992 r.

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do podmiotów gospodarczych. Ciekawą propozycje znajdą u nas również osoby fizyczne.

Naszą główną wartością jest jakość usług, ich wysoki poziom merytoryczny, kreatywność oraz otwartość na ludzi i pomysły. Staramy się stworzyć życzliwą atmosferę, która pozwala budować partnerskie relacje.

Naszym klientom oferujemy wiedzę, doświadczenie i efektywność.

Wiedza pozwala nam realizować projekty innowacyjne, niepowtarzalne i wymagające kreatywności.

Zrealizowaliśmy już wiele trudnych projektów, zdobywając doświadczenie i wiedzę. To wszystko możemy wykorzystać w kolejnych projektach.

W wielu obszarach działania wypracowaliśmy procedury, które powodują, że jesteśmy efektywni; klienci otrzymują końcowy produkt szybko i po niskich kosztach.

Chcemy dostarczać naszym klientom optymalne rozwiązania, które wspomagać będą realizowane projekty.

Staramy się budować długoterminowe relacje z naszymi klientami. Pomagają nam w tym następujące zasady, którymi kierujemy się, świadcząc nasze usługi:

  • Klient musi otrzymać optymalne rozwiązanie,  w rozsądnym czasie,
  • Żeby dać klientowi dobrą poradę, trzeba zrozumieć jego biznes,
  • Cenimy jasny przekaz; Klient nie musi być prawnikiem, żeby nas zrozumieć; znamy jego branżę i rozmawiamy jego językiem
  • Nasze działania muszą być przejrzyste i uczciwe, a wartości etyczne muszą być przestrzegane,
  • Chcemy pracować z klientami, którzy oczekują od nas wiedzy i doświadczenia, a nie znajomości i układów,
  • Klient musi otrzymać usługę na odpowiednim poziomie za rozsądną cenę; naszym celem nie jest maksymalizacja zysków; wszystkie nasze działania zawsze zakładają optymalizację kosztową po stronie klientów,
  • Nasz działania muszą być czytelne i zrozumiałe dla klientów,
  • Jesteśmy otwarci na ludzi i na idee,
  • Nasz zespół to najwyższa wartość kancelarii; staramy się budować wzajemne relacje na poszanowaniu, uczciwości i umiejętnym rozgraniczeniu życia zawodowego i prywatnego,
  • Doskonalenie zawodowe i podnoszenie poziomu merytorycznego, to nasz obowiązek.

Stworzona przez nas grupa, składająca się z prawników, rzeczników patentowych oraz doradców biznesowych, pozwoliła nam połączyć kompetencje, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom usługi na dużo wyższym poziomie, kompleksowe oraz wielopłaszczyznowe.

Teraz poszczególne problemy analizujemy z wielu punktów widzenia. Takie podejście pozwala nam dostarczać klientom optymalne rozwiązania, uwzględniające wszystkie aspekty ich aktywności oraz spełniające ich oczekiwania.

Siłę naszej grupy odczuwają zwłaszcza ci przedsiębiorcy, którzy na co dzień zmagają się z problemami towarzyszącymi ich aktywności rynkowej, wprowadzają na rynki nowe produkty, budują strategie biznesowe, uwzględniające uwarunkowania rynkowe oraz działania konkurencji. Wspieramy ich w tych projektach, dostarczając rozwiązania oraz ochronę prawną i ochronę w zakresie własności intelektualnej.

Nie ograniczany się jednak wyłącznie do aktywności w obszarze prawa gospodarczego czy też własności przemysłowej. Rozwijamy specjalizacje, które nie mają bezpośredniego związku z biznesem, ale mogą stanowić dla niego istotne wsparcie. Jako przykład można wskazać prawo cywilne, rodzinne i spadkowe. Właściciele przedsiębiorstw, a zwłaszcza firm rodzinnych, doskonale wiedzą, jak ważne jest  prawidłowe uregulowanie kwestii związanych z sukcesją oraz ze stosunkami majątkowymi w rodzinie.

Poznaj nasz zespół >>

Back To Top